समाचार

कसैको घरमा भात पाकेन भने मलाई फोन गर्नुस् : डीआईजी पोखरेल

महानगरीय प्रहरी कार्यालय रानीपोखरीका प्रमुख प्रहरी नायब महानिरीक्षक (डीआईजी) विश्वराज पोखरेलले कसैको घरमा भात पाकेन भने आफूलाई फोन गर्न आग्रह गरेका छन् ।

मंगलबार ‘संवाद चौतारी’ मा आयोजिक पत्रकार सम्मेलनमा डीआईजी पोखरेलले ग्यास अभावमा कसैको घरमा खाना नपाक्ने स्थिती आएमा सहयोग गर्ने प्रतिबद्धता जनाएका हुन् ।उनले पत्रकार सम्मेलनमा बोल्दै कोही बिरामी पर्दैमा कोरोनाको संक्रमण भएको शंकाउपशंका नगर्न समेत आग्रह गरे ।

यसैगरी, उनले कोरोनाभाइरसको संक्रमणको विरुद्धमा लड्न सबै जिम्मेवार निकाय लागि पर्नुपर्ने र सबै सचेत र गम्भीर हुनुपर्ने समेत बताएका छन् । साथै, उनले संक्रमणको समयमा नेपाल प्रहरीले जुनसुकै जोखिम उठाएर पनि जनताको सहयोगमा उत्रिने बताएका छन्

पोखरा : नेपाल घुम्न आएका अमेरिकी नागरिक मार्क स्कोनि फिल्डको पोखरामा मृत्यु भएको छ ।बिहान करिब ९ बजे लेकसाइडको एक होटलमा उनको शव फेला परेको प्रहरीले जनाएको छ । ७० वर्षीय मार्क बसेकै होटलको कोठामा मृत अवस्थामा फेला परेका थिए ।

गण्डकी प्रदेश प्रहरी कार्यालयका अनुसार उनको पासपोर्ट नं.५९५६२४७१२ रहेको छ । उनी पोखरा महानगरपालिका ६ डिहिको पाटनस्थित भिलेज इन होटलमा ७ दिनदेखि बस्दै आएका थिए ।
उनको शवलाई स्वदेश फिर्ता पठाउने तयारी भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

Related Articles

Back to top button
Close