मनोरंजन

जिवेश र रियाशा आरोप-प्रत्यारोपमा,

यूट्यूवमा छोटा कमेडी भिडियो अपलोड गरेर चर्चामा आएको जोडी हो जिवेशसि‌ंह गुरुङ-रियाशा दाहाल । ‘कलेज नेपाल’मार्फत उत्पादित सर्ट भिडियो सिरिज ‘आजकालको लभ’ मा यो जोडीलाई धेरैले मन पराएका थिए । तर, तीन महिनाअघि उनीहरु अनायास अलग भए ।

‘लभ आजकाल’ को १०४ एपिसोडपछि रियाशा र जिवेशको जोडी टुटेको थियो । जिवेशका यो सिरिजका निर्देशक, लेखक र प्रमुख कलाकार हुन् भने रियाशाले उनको जोडी भएर अभिनय गरिरहेकी थिइन् । धेरैले यो जोडीलाई ‘रियल कपल’का रुपमा पनि चर्चा गर्न थालेका थिए । तर, एकाएक अलग भएपछि उनीहरुका शुभचिन्तक निराश बने ।

यद्यपि, यी दुईको भित्री झगडा बाहिर आएको थिएन । दुवैले सामाजिक सञ्जालमा वा मिडियामा एक-अर्काका विषयमा केही पनि बोलेनन् । जिवेशसँग अलग भएर रियाशाले कलेज नेपालमार्फत नै ‘सोल्टिनी’ नाममा छुट्टै कमेडी सिरिज निर्माण गर्न थालिन् ।

हालै ‘आजकालको लभ’लाई थप दुई महिला पात्रले पनि बाइबाइ गरेका छन् । कोमलिकाको भूमिकामा देखिँदै आएकी कञ्चन र झ्याम्पुतली बज्यैको भूमिकामा अभिनय गर्ने युगज्योती क्रियाशीलले जिवेशको साथ छोडेका हुन् । छाडेर गएपछि यी दुईले जिवेशमाथि थुप्रै आरोप लगाएका छन् । र, उनीहरुसँगै रियाशाले पनि पहिलोपटक जिवेशविरुद्ध मुख खोलेकी छन् ।

एक यूट्यूव च्यानललाई दिएको सामूहिक अन्तरवार्तामा रियाशाले जिवेशबाट आफू प्रताडित भएको बताएकी हुन् । कञ्चन र यूगज्योतिले पनि जिवेशको व्यवहार असैह्य भएपछि उक्त सिरियल छोड्नुपरेको दाबी गरेका छन् । यता, जिवेशले काउन्टर अन्तरवार्ता दिँदै यी तीनमाथि विभिन्न प्रत्यारोप लगाएका छन् ।

Related Articles

Back to top button
Close