समाचार

भारतमा जलाए नेपालको झण्डा, ‘नेपाल मुर्दावाद’ भन्दै प्रदर्शन

काठमाडौं । भारतमा मुस्लिमका अगुवाहरुले नेपालको झण्डा जलाएका छन् ।नेपाल भारतको सिमा विवादको विषयलाई हैदरावाद प्रदेशको तेलंगना शहरमा भएको नेपालविरुद्धको प्रदर्शनमा मुस्लिमका अगुवाहरुले नेपालको झण्डा जलाएका हुन् ।

ऑल इंडिया मजलिस-ए-इत्तेहाद-उल मुस्लिमीन (एआईएमआईएम) पार्टीका अध्यक्ष असदुद्दीन ओवैसीका कार्यकर्ताहरुले नेपालविरुद्ध प्रदर्शन गर्दै नेपालको झण्डा जलाइएका हुन् ।तेलंगना शहरमा भएको नेपालविरुद्धको प्रदर्शनमा ‘नेपाल मुर्दावाद’ भन्दै नारा लगाएका थिए । मुस्लिमहरुमाथि नेपालीहरुले हेर्ने ‘नजरिया’ राम्रो हुदाँहुदैँ मुस्लिमका अगुवाहरुले नेपालको झण्डा जलाउनु असोभनिय भएको छ ।

नेपाल भारतको सिमा विवाद अन्त्यका लागि प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली र भारतीय प्रधानमन्त्रीबीच वर्ताको वतावरण सहज बनेको बेला मुस्लिमका अगुवाहरुले नेपालको झण्डा जलाएर आफ्नो हर्कत आफैँ बाहिर ल्याएको छ ।नेपाल भारतको सिमा विवाद हुनुमा चीनको पनि हात रहेको पछिल्लो समयमा भारतीय मिडियाहरुले आरोप लगाउँदै आएको छ ।

No description available.

Related Articles

Back to top button
Close