समाचार

यसरी उपत्यका छिरेका रहेछन काठमाडौं र भक्तपुरमा भेटिएका ३ संक्रमि’त

ठमाडौँ – धेरै दिनको अन्तरालपछि पछिल्लोपटक काठमाडौं र भक्तपुरमा भेटिएका तीन जना काेराेना सं’क्रमि’त यही लकडाउनबीच उपत्यकामा प्रवेश गरेको पाइएको छ।मंगलबार कोरोना सं’क्रम’ण पुष्टि भएका तीन जनामध्ये काठमाडौंकी ३३ वर्षीया महिला तथा भक्तपुरका २७ वर्षकी महिला र २५ वर्षका पुरुष छन्।

तीमध्ये काठमाडौं चन्द्रागिरि नगरपालिका ९ की छन् जो यही वैशाख २९ गते कञ्चनपुरको महेन्द्रनगरबाट काठमाडौं आएको खुलेको हो। उनी गत आइतबार मात्रै निजी गाडीको पास बनाएर काठमाडौं प्रवेश गरेकी हुन्।

यस्तै भक्तपुर निवासी २५ वर्षिया महिला पनि सुनसरीबाट यही वैशाख २९ गते नै काठमाडौं उपत्यका छिरेको पाइएको छ। उनी मोटरसाइकलको पास बनाएर काठमाडौं आएकी हुन्।स्वास्थ्य मन्त्रालयको स्रोतका अनुसार भक्तपुरकै अर्का सं’क्रमि’त २७ वर्षिय पुरुष पनि तराईबाट आएका थिए।

Related Articles

Back to top button
Close