समाचार

टिचिङ अस्पतालबाट ड्यु’टी सकेर फर्केका डाक्टरमाथि डाक्टर सा’क्टर चिन्दैन भन्दै प्रहरीको कु’टपिट

टिचिङ अस्पतालबाट ड्यु’टी सकेर फर्केका डाक्टरमाथि डाक्टर सा’क्टर चिन्दैन भन्दै प्रहरीको कु’टपिट
त्रिवि शिक्षण अस्पतालका डाक्टरमाथि प्रहरीले कु’टपिट गरेको छ। अस्पतालबाट ड्यु’टी सकेर कोठातर्फ जाने क्रममा तीनजनामाथि प्रहरीले कु’टपिट गरेका हुन्। अस्पताल प’रिसरबाट कान्ति अस्पताल हुँदै कोठामा जाने क्रममा प्रहरीले कु’टपिट गरेको डाक्टरहरुले बताएका छन्। कोठा नजिकै पुग्न लागेको बेलामा भ्यानमा आएका प्रहरीले सो’धपुछ गरेको र डाक्टर भनेर परिचय दिँदा प्रहरीको ला’ठीले डा’क्टर साक्टर चि’न्दैन भन्दै ला’ठी चा’र्ज गरेको डाक्टरहरु बताउँछन्। प्रहरीले डाक्टर शम्भु खनाल तेजप्रकाश साह र विकास शाहमाथि आ’क्रमण गरेको हो।

प्रहरीले ला’ठीले प्र’हार गर्दा तेजप्रकाश साहको ढाड र हातमा चो’ट लागेको छ। चो’टपछि उनको अस्पतालमा ए’क्सरे गरिएको छ। ए’क्सरे क्रममा भाँ’चिएको अवस्था भने देखिएन तर सु’न्निएको र रातो दा’ग रहेको डाक्टर खनालले जानकारी दिए। तर महारागञ्जका डिएसपी उमेश लम्साल भने डाक्टरलाई न’कुटिएको दा’बी गर्छन्। यसबारे जि’ज्ञासा राख्दा डिएसपी लम्सालले भने, ‘होइन कहाँ हामी डाक्टरलाई कु’ट्छौं। किन कु’ट्नु? त्यसो हुँदै होइन।’ यसैबीच त्रिवि शिक्षण अस्पतालका आ’वासिय डाक्टरहरुले ड्यु’टी सकेर फर्केका तीन जना डाक्टरमाथि कु’टपिट गर्ने प्रहरीलाई का’रबाहीको मा’ग गरेका छन्।

ने’सनल र’जिडेन्ट ड’क्टर्स ए’सोसिएसनले बुधबार राती वि’ज्ञप्ति जा’री गर्दै डाक्टरमाथि ला’ठीचार्ज र गा’लीगलौज गर्ने प्रहरीलाई छा’नबिनको दा’यरामा ल्याउन र का’रबाही अगाडी ब’ढाउन आ’ह्वान गरेको हो। ए’सोसिएसनले का’रबाहीको प्रक्रिया अगाडि न’बढाए क’डाभन्दा क’डा कदम चाल्न बा’ध्य हुने चे’तावनी पनि दिएको छ।

Related Articles

Back to top button
Close