समाचार

५ लाख सहयोग गर्दै पल शाहले भने – म तपाईंहरूको साथमा सधै हुनेछु

अभिनेता पल शाहले चलचित्र चलचित्र प्राविधिकहरुका लागि ५ लाख दिने घोषणा गरेका छन् । उनले सामाजिक सञ्जालमार्फत उक्त सहयोग रकम दिने घोषणा गरेका हुन् ।पलले सहयोग रकम घोषणा गर्दै भनेका छन् – विपन्न तथा आर्थिक अवस्था कमजोर भएका चलचित्र प्राविधिक तथा अन्य सहयोगीहरुको जनजीवनलाई सहज बनाउनका लागि मैले आर्थिक सहयोग गर्ने घोषणा गरेको छु ।साथै पलले आफूले सहयोग गरेको रकम नेपाल चलचित्र प्राविधिक संघ (नेफ्टा) लाई सहजीकरण गरिदिन पनि अनुरोध गरेका छन् ।

उनले व्यक्तिगत तर्फबाट पहिलो चरणमा भन्दै ५ लाख रुपैयाँ सहयोग गर्ने घोषणा गरेका हुन् ।पलले लेखेका छन् – आर्थिक अवस्था कमजोर हुनुभएका चलचित्र क्षेत्रमा सक्रिय तपाईंहरु सबैको साथमा म सधै हुनेछु ।यस्तो छ पलको भनाइ:विश्वव्यापी महामारीका रूपमा फैलिरहेकाे काेराेना भाइरस(कोभिड–१९)काे प्रभावले आम मानिसकाे जनजिवन प्रभावित भइरहेको छ । नेपाली चलचित्र क्षेत्र पनि यसको मारमा परेको सर्वविदितै नै छ र यसको पीडा चलचित्र प्राविधिक तथा अन्य व्यक्तिहरूमा पनि परिरहेको छ । विपन्न तथा आर्थिक अवस्था कमजोर भएका चलचित्र प्राविधिक तथा अन्य सहयोगीहरूकाे जनजिवनलाई सहज बनाउनका लागि मैले आर्थिक सहयाेग गर्ने घाेषणा गर्दछु ।

मेराे याे सहयाेग वितरण कार्यमा चलचित्र प्रविधिक संघ नेपाल (नेफ्टा) ले सहजिकरण गर्ने आशा गरेको छु । मैले व्यक्तिगत तर्फबाट पहिलाे चरणमा नगद रू ५,००,००० ( पाँच लाख ) रूपैयाँ सहयोग गर्ने घाेषणा गर्दछु । आर्थिक अवस्था कमजोर हुनुभएका चलचित्र क्षेत्रमा सक्रिय तपाईहरू सबैकाे साथमा म सधै हुनेछु ।धन्यवाद ।

Related Articles

Back to top button
Close