मनोरंजन

सागरको जन्मदिनमा प्रिज्माले फेसबुकमा मिठो शुभकामना लेखेकी छन्

सागरको जन्मदिनमा प्रिज्माले फेसबुकमा मिठो शुभकामना लेखेकी छन्

‘भद्रगोल’ बाट उदाएका हाँस्यकलाकार सागर लम्साल ‘बले’ आज आफ्नो ३१ औं जन्मदिन मनाउँदै छन् । कमेडीदेखि म्युजिक भिडियोसम्ममा छाइरहेका उनी अविवाहित हुन् ।

स्याङ्जेली ठिटो सागर प्लस टु पास गरेपछि विदेशिने चक्करमा थिए । यूरोपका लागि भिसा अप्लाई गरे तर एम्बेसीले पत्याएन । त्यसपछि उनी सीए पढ्ने भनेर भारत लागे ।

बहाना सिए पढ्ने थियो, तर, उनको उद्देश्य त्यहाँ गएर अभिनय सिक्ने र संघर्ष गर्ने थियो । तर, सागर आफ्नो उद्देश्यमा सफल भएनन् । न सिए पढे न अभिनय सिके । बरु एक वर्षमै नेपाल फर्केर बीबीएस ज्वाइन गरे । र, यहीँ वीरेन्द्र हमालकहाँ एक्टिङ कोर्स थाले ।

अभिनय सिकेको ६ वर्षपछि बल्ल उनले एउटा फिल्ममा चान्स पाए । आदित्यविक्रम लम्सालद्वारा निर्देशित फिल्म ‘लोफर’ मा उनलाई ‘बले’ नामको एउटा लठेप्रो चरित्रमा अभिनय गर्ने प्रस्ताव आयो । सो क्यारेक्टर हिट भयो ।

लोफर हेर्न पुगेका अर्जुन घिमिरे ‘पाँडे’ र कुमार कट्टेल ‘जिग्री’ ले सागरको अभिनय र भूमिका मन पराए । र, यही भूमिकालाई ‘भद्रगोल’ मा भित्र्याउने प्रस्ताव सागरसित गरे । सागर खुशीसाथ तयार भए ।

फिल्ममा गरेको रोल सिरियलमा गर्दा चल्ला त भन्ने डर उनलाई थियो । तर, पहिलो एपीसोडमै उनलाई दर्शकहरुले मन पराए । फलस्वरुप यो चरित्र अहिलेसम्म निरन्तर छ । ‘ब्रो’ लाई ‘बोरो’ भन्ने उनको शैली अहिले त निकै ‘फेमस’ भइसकेको छ ।

भद्रगोलबाट सक्किगोनीमा बसाइँ सर्दा अरु चरित्रजस्तै बलेलाई पनि जस्ताको तस्तै उतारिएको छ ।

यसबीचमा उनले केही चरिचत्रमा पनि अभिनय गर्न भ्याएका छन् । नृत्यमा समेत अब्बल उनी म्युजिक भिडियोमा पनि व्यस्त छन् । देश तथा विदेशका स्टेज शोहरुमा उनको डिमान्ड बढिरहेको छ । स्टेजमा उनी हरी निरौला ‘कक्रोच’ सँग जोडी बाँधेर प्रस्तुति दिने गर्छन् । छोटो समयमै उनले अष्ट्रेलिया, अमेरिका, हङकङ, कोरियादेखि बेलायतसम्म भ्रमण गर्न भ्याइसके ।

‘अहिलेसम्मको कलाकारिता यात्राबाट आर्थिक रुपमा पनि सन्तुष्ट छु,’ उनी भन्छन् ।

०००

सागर यतिबेला नयाँ-नयाँ प्रेममा रहेको चर्चा मार्केटमा व्याप्त छ । टिकटकबाट चर्चामा आएकी प्रिज्मा खतिवडासँग उनी प्रेममा रहेको भनिए पनि उनीहरु दुवैले यसबारेमा केही बोलेका छैनन् । म्युजिक भिडियोमा अभिनय गर्ने क्रममा सागर र प्रिज्माको निकटता बढेको छ । उनीहरुले अर्को वर्ष बिहे गर्ने भन्नेसम्मका हल्लाहरु सुनिए पनि दुवै यसबारे मौन छन् ।

सागरको जन्मदिनमा प्रिज्माले फेसबुकमा मिठो शुभकामना लेखेकी छन्, जसमा प्रेमको छनक पाउन सकिन्छ । प्रिज्माले सागरलाई आफूले चिनेको सबैभन्दा प्यारो र मिठो मान्छे भन्दै शुभकामना दिएकी छन् । जवाफमा सागरलले लभ रियाक्टसहित लेखेका छन्, ‘थ्याङ्क यु माया !’

प्रिज्माकी जुम्ल्याहा बहिनी प्रिन्सीले सागरलाई ‘दाइ’ सम्बोधन गर्दै जन्मदिनको शुभकामना दिएकी छन् । ‘आफूले अहिलेसम्म भेटेको सबैभन्दा सच्चा र सुन्दर आत्मा’ भन्दै उनले लेखेकी छन्- तपाईंलाई हेरो हृदयभरिको माया, मेरो प्यारो दा ।’

‘सक्किगोनी’ मा बलेकी प्रेमिका भएर अभिनय गर्ने कलाकार प्रियना आचार्य ‘मुन्नी’ ले पनि सागरलाई दाइ सम्बोधन गरेर शुभकामना दिएकी छन् । उनले लेखेकी छन्- तपाईं कलाकार बन्नकै लागि जन्मिनुभएको हो र तपाईंले आफूलाई भर्सेटाइल कलाकार प्रमाणित गरिसक्नुभएको छ । यसैगरी चम्किरहनु र हामीलाई गौरवान्वित बनाइरहनु ।’

‘सक्किगोनी’मा बलेका जोडी हरिश निरौला ‘कक्रोच’ ले लेखेका छन्- भेटिएका सबै राम्रा हुदैनन्, छुट्टेका सबै नराम्रा पनि हुदैनन् । भेटिनु र छुट्टिनु कर्मको कुरा हो, त्यही कर्मले भेटेको प्रीय मान्छे तपाईं । म थिए त्यही भेटमा । त्यो भेट हामी बन्यो । म आधा थिएँ, त्यही भेट पूरा बन्यो । म फिक्का थिएँ, त्यहि भेट रङ्गिन बन्यो । त्यो बेला मसँग मै मात्र थिएँ, अहिले मसँग तपाईं हुनुहुन्छ । त्यही भएर त मेरो ओसिलो यात्रा जोसिलो भएर आयो । अबको यात्रा पनि सङ्गै गर्न पाउँ । एउटै यात्रामा मर्न पाउँ ।’

Related Articles

Back to top button
Close