मनोरंजन

एक प्रयोगकर्ताले भने बडो रमाइलो कमेन्ट गरेका छन् । उनले लेखेका छन् – ‘भाउजू त अर्कोले उडायो भन्ने सुन्दैछु त दाइ, खासमा कुरो के हो ?’

अभिनेता पल शाह र आँचल शर्माको निकटताले सधै चर्चा पाइरह्यो । पल र आँचलले नाइँ नभन्नू ४, जोनी जेन्टलमेन, शत्रु गते लगायत फिल्ममा एकसाथ काम गरे । यी दुईको जोडीलाई म्युजिक भिडियोमा पनि उत्तिकै रुचाइयो ।फागुन २९ गते आँचलको धुमधामका साथ बिहे भयो । तर, आँचलको बिहेमा पल पुगेनन् । जबकि, आँचल र पलले एकअर्कालाई मिल्ने साथी भएको बताउँदै आएका थिए ।

वर्षौंसम्म ‘आँप’ जोडीले अनस्किृन रोमान्स गरे । आँचलले सार्वजनिक कार्यक्रममा भन्ने गर्थिन् – यो क्षेत्रको सबैभन्दा मिल्ने साथी पल शाह नै हुनुहुन्छ ।पल र आँचलबीच लामो समय प्रेम अंकुराएको चर्चा पनि चल्यो । तर, यो कुरालाई न पलले स्वीकारे । न त आँचलले नै स्वीकारिन् । पर्दामा भने यो जोडी एकपछि अर्को गर्दै दोहोरियो । मेकरले पनि पल र आँचललाई लिएर म्युजिक भिडियो बनाइरहे ।पछिल्लो समय भने आँचल र पलको सम्बन्ध चिसिएको चर्चा थियो । तर, यसबारेमा पल र आँचल दुवैले मुख खोलेका थिएनन् ।

आँचलको बिहेमा पलले सहभागी नजनाएपछि भने यी दुईबीच सम्बन्ध राम्रो नभएको प्रष्ट भएको हो । जबकि, पल र आँचलले एकअर्कालाई मिल्ने साथी भन्दै आएका थिए ।आँचलको बिहेमा पलले काठमाडौं नै छोडे । फिल्म ‘म यस्तो गीत गाउँछु २’ मा शीर्ष भूमिका निभाएका पल शाह, पूजा शर्मा र निर्देशक सुदर्शन थापा मुक्तिनाथ दर्शनका लागि भन्दै काठमाडौं बाहिर गए । खबरका अनुसार आँचलको बिहेको कार्ड पल र पूजा दुवैलाई पुगेको थियो ।

यता पलले भने पोखराबाट ‘शुभबिहानी’ भन्दै इन्स्टाग्राममा एक तस्वीर शेयर गरेका छन् । उक्त तस्वीरमा फ्यानले आँचलसँगको सम्बन्ध पनि कोट्याएका छन् । आफ्नो बेस्टफ्रेण्डको बिहेमा काठमाडौं छोडेर घुम्न निस्किनुले पनि के दर्शाएको छ यी दुई कुनै बेला नजिक मात्र थिएनन् । प्रेममा पनि थिए ।अब एकअर्कालाई नजिक बनाउन पनि सक्ने अवस्था शायद छैन ।

अभिनेत्री आँचल शर्माले पेशाले डाक्टर रहेका उदिप श्रेष्ठसँग बिहे गरेकी छिन् ।आँचलले सामाजिक सञ्जालमा आफ्नो बिहेले रंगीन बनाइरहेका बेला पलले पोखरा घुम्दाको तस्वीर शेयर गरेका हुन् ।पलको तस्वीरमा कमेन्ट छोड्दै एक प्रयोगकर्ताले लेखेका छन्, ‘बिहेको भोजमा नगएर कता हो यस्तो हिरो ?’एक प्रयोगकर्ताले भने बडो रमाइलो कमेन्ट गरेका छन् । उनले लेखेका छन् – ‘भाउजू त अर्कोले उडायो भन्ने सुन्दैछु त दाइ, खासमा कुरो के हो ?’

पल र आँचल नजिकिएकोमा यी दुईका फ्यान निकै खुशी थिए । तर केही महिनायता यी दुईको ब्रेकअप भएको बताइन्छ । यद्यपि दुवैले प्रेमका बारेमा कहिल्यै खुलेर बोलेका थिएनन् ।बिहेपछि पलले आँचललाई इन्स्टाग्राममा पनि अनफलो गरिसकेका छन् । आँचलले पनि पललाई अनफलो गरेकी छिन् ।काठमाडौंको हायात होटलमा भव्य पार्टीको आयोजना गरेर सयौं सेलिब्रेटी हुँदा पल भने कतै देखिएनन् । उनी बिहेमा उपस्थित हुनुपर्छ भनेर नै अकस्मात मुक्तिनाथ दर्शनमा गएका थिए ।‘हिजोसम्म सबैभन्दा मिल्ने साथी भन्ने आँचलको बिहेमा पल त पुग्नुपर्ने होइन र ?,’ फ्यानले प्रश्न गरेका छन् ।

Related Articles

Back to top button
Close