समाचार

कोरोनाका कारण भारतको सबै सीमा नाका एक महिनाको लागी बन्द

कोरोनाका कारण भारतले एक महिनासम्म सीमा नाका बन्द गर्ने निर्णय गरेको छ । इन्डियन एक्सप्रेसका अनुसार आज राति १२ बजेबाट लागू हुने गरि एक महिनाको लागि सीमा नाका बन्द गर्ने निर्णय गरेको हो ।

विश्व स्वास्थ्य संगठनले कोरोना भाइरसलाई महामारी घोषणा गरेपछि भारतले कोरोना भाइरस सर्न नदिन बुधबार साँझ नै कडा निर्णय लिएको छ । भारतले विदेशीलाई भीसा समेत रद्द गरेको छ । कुनैपनि विदेशी पर्यटक भारत प्रवेश गर्न पाउने छैनन् । मानिसको यात्रामा समेत कडाई गरिने भएको छ ।

भारतले अहिले भइरहेको भीसा, कुटनीतिक, अन्तर्राष्ट्रिय संघसंस्था, रोजगार, प्रोजेक्ट भीसालाई भने रद्द नगर्ने भएको छ भने गैरआवाशीय भारतीय कार्डधारीलाई निःशुल्क यात्रा भीसा दिदै आएकोमा एक महिनाका लागि रद्द गरेको छ । यो सबै निर्णय शुक्रबारबाट लागू हुनेछ ।भारतमा बुधबारसम्म ६० जनालाई कोरोना भाइरसको संक्रमण देखिएको छ।

Related Articles

Back to top button
Close